Więcej niż tylko tworzenie stron internetowych...


W WebEstate wierzymy, że profesjonalna, wysokiej jakości strona internetowa wraz z całą identyfikacją wizualną to najlepsza wizytówka każdej firmy - niezależnie czy dużej korporacji, czy małego lokalnego biznesu - dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Dla wielu Państwa klientów kontakt z Państwa stroną internetową to pierwszy kontakt z Państwa firmą - warto zadbać by klient już na tym etapie był pod wrażeniem.


Od ponad 12 lat tworzymy strony internetowe w technologii Wordpress, która łączy w sobie nieograniczone możliwości z prostotą obsługi. Nasze strony są nowoczesne, efektowne, o ponadczasowym designie i wszystkich potrzebnych funkcjonalnościach. I z łatwością obsłużą je Państwo w pełni samodzielnie (z pomocą naszych instrukcji obsługi) bez żadnej specjalistycznej wiedzy.


Nasze doświadczenia przy pracy nad ponad 1 400 projektami na przestrzeni tych lat pokazały nam, że zdecydowana większość firm potrzebuje nie tylko strony internetowej, ale też szeregu innych usług: projektu logo, projektu ulotek, plakatów, wizytówek, pozycjonowania, social media, konfiguracji maili, kampanii reklamowych i szeregu powiązanych z działalnością w internecie rzeczy. Dlatego obsługujemy kompleksowo - w jednej firmie, podczas jednej współpracy, płacąc jedną fakturę, otrzymują Państwo wszystko czego potrzebuje Państwa firma by zaistnieć w internecie!

 
 
Jeśli potrzebują Państwo strony internetowej, potrzebują Państwo też wielu innych usług z nią związanych - w WebEstate zadbamy o każdy, najmniejszy szczegół - mogą Państwo zlecić jednej firmie wykonanie wszystkiego, co potrzebne w internetowej działalności Państwa firmy, a my zrealizujemy to na najwyższym poziomie.


Dlaczego warto wybrać właśnie naszą ofertę?


Strona www najwyższej jakości

Gwarantujemy wykonanie strony, która zachwyca. Pracujemy do pełnego 100% zadowolenia klienta.


Filozofia ZERO DOPŁAT

W naszej firmie nie ma żadnych ukrytych dopłat w trakcie projektu - kwota z faktury jest niezmienna i mają Państwo gwarancję, że usługa będzie kosztowała dokładnie tyle - bez kruczków i dodatkowych kosztów ujawnianych w trakcie projektu.


Kompleksowy pakiet usług

Mamy 12 lat doświadczenia w budowaniu internetowego "życia" firm - dlatego nasz pakiet usług jest tak skomponowany, aby zaspokajał wszystkie potrzeby firm, które "wkraczają" do internetu - od strony www, poprzez logo, grafiki do social media i wprowadzenie firmy do Google.Szybka realizacja

Wiemy, że czas to pieniądz, dlatego staramy się realizować projekty najszybciej jak to możliwe - średni czas realizacji to około tydzień.


Support i gwarancja niezawodności

Wszystkie nasze strony są objęte 12 miesięczną gwarancją niezawodności - czuwamy nad aktualizacjami, jeśli coś się zepsuje niezwłocznie naprawiamy bezpłatnie, możemy też prowadzić Państwa stronę (po wykupieniu pakietu supportowego) np. publikując aktualności, zmieniając treści, dokonując rozbudowy strony.


Sklepy internetowe

Tworzymy także sklepy internetowe, które są w pełni własnością klienta, bez żadnych abonamentów czy stałych opłat jak na innych silnikach typu Shopper czy Shopify.


Concierge dla Państwa firmy

Nie jesteśmy od wszystkiego, ale na przestrzeni lat wypracowaliśmy liczne kontakty z firmami z pokrewnych branż - jeżeli więc potrzebują Państwo jakiejkolwiek usługi wystarczy zgłosić się do nas - pozycjonowanie, kampanie reklamowe, tworzenie treści, zdjęcia, wydruk materiałów reklamowych i wiele więcej - zaspokoimy dowolną potrzebę na usługi dla Państwa firmy.

 

KONTAKTProsimy o kontakt z nami lub zostawienie numeru telefonu - oddzwonimy

   

  OPINIE NASZYCH KLIENTÓW  • Mariusz Baczyński
   Rewelacyjne wykonanie i błyskawiczna realizacja - strona takiej jakości jaką otrzymaliśmy powstała w około 2 tygodnie i najdłużej trwał tak naprawdę etap poprawek i uzupełniania treści z naszej strony. Pełen profesjonalizm ze strony WebEstate - możemy polecić współpracę, jesteśmy całkowicie usatysfakcjonowani i będziemy zlecali na pewno kolejne projekty.
   Mariusz Baczyński
   Działki Ruś
  • Paweł Sławiński
   Zgłosiłem się do WebEstate bo strona była mi potrzebna dosłownie "na już" przed ważnym koncertem i wydaniem płyty - przygotowali dla mnie projekt strony, który przekroczył moje oczekiwania jeśli chodzi o jej wygląd i to jak doskonale dopasowano ją do tego, czym się zajmuję. Serdecznie dziękuję całemu zespołowi.
  • Katarzyna Zdonek
   Współpraca niesamowicie efektywna, w zasadzie już pierwsza wersja strony spełnił moje oczekiwania w 100%, pozostały drobne korekty i strona była gotowa w niespełna tydzień. Powierzyłam firmie WebEstate pełną identyfikację wizualną mojego salonu - strona internetowa, logo, projekty oklejenia szyb, wizytówki, karnety dla klientek, ulotki, plakaty reklamowe i cała grafika do social media. Każdy projekt najwyższej jakości, Pan Kamil niezwykle pomocny jako opiekun strony, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Mogę z przyjemnością polecić współpracę każdemu.
   Katarzyna Zdonek
   Beauty One Studio